Do następnego egzaminu zostało

Aktualności

Osobom, które samodzielnie chcą przygotować się do części „Rozumienie ze słuchu” – polecamy podręcznik (nowość) „Polski do słuchania” (58,50 zł)

Polski do słuchania

Podręcznik zawiera 20 zestawów z typami zadań egzaminacyjnych (książka + CD).
Nagrania można odtwarzać również na komórce oraz laptopie (dostęp online).

Książkę można kupić w szkole Edu & More (Warszawa, Nowogrodzka 44/7), tel. 22 622 14 41
lub zamówić przez serwis https://www.naukapolskiego.com/order.php

Więcej informacji na stronie https://www.naukapolskiego.com/

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

Prosimy o zapoznanie się z komunikatem Państwowej Komisji ds. Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego:

Ogłoszenie stanu epidemii w związku z rozprzestrzenianiem się COVID 19 spowodowało ogromne trudności administracyjne, które uniemożliwiają organizację egzaminów certyfikatowych z języka polskiego jako obcego. Działając na podstawie art. 11k ust 1 pkt 5 ustawy z dnia 7 października 1999 r. o języku polskim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1480) Państwowa Komisja ds. Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego podjęła decyzję o odwołaniu sesji egzaminacyjnej w dniach 6-7 czerwca 2020 r.
Komisja zdecydowała także o zmianie poziomów zaawansowania w trakcie październikowego egzaminu z języka polskiego jako obcego. Egzamin, zaplanowany na 17-18 października 2020 r. odbędzie się na poziomach: B1, B2, C1 i C2 w grupie dostosowanej do potrzeb osób dorosłych oraz B1 i B2 w grupie dostosowanej do potrzeb dzieci i młodzieży.

Rekrutacja na egzamin odbędzie się na ok. 2 miesiące przed egzaminem.